O nas

jest biurem podróży specjalizującym się w planowaniu i organizacji podróży na terenie całej Polski, a także Europy. Posiadamy nieograniczony potencjał oparty na doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez  ostatnie 15 lat naszej działalności.

Stworzyliśmy markę   , która specjalizuje się w obsłudze zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów z zakresie:

 

  • jedno/kilkudniowych wycieczek,
  • wycieczek szkolnych, zielonych szkół, obozów młodzieżowych,
  • podróży motywacyjnych,
  • wyjazdów integracyjnych,
  • imprez okolicznościowych,
  • konferencji, kongresów oraz szkoleń.

Turystyka indywidualna i grupowa to główna dziedzina działalności naszej firmy. W swoim portfolio posiadamy bogatą gamę wycieczek i wszelkich usług turystycznych. Doskonała znajomość oferty turystycznej, rynków lokalnych, miejsc, przyrody, ludzi oraz doskonałe umiejętności organizacyjne naszej kadry sprawiają, że tworzymy wyjątkowe elastyczne programy, które stanowią idealne narzędzie do realizowania założonych przez naszych klientów celów.

Marka   to gwarancja profesjonalizmu oraz najlepszego standardu usług. Podróże z nami są wspaniałą okazją do odkrywania nieskończonych możliwości Polski, a także gwarancją ekscytujących i niezapomnianych wrażeń. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, mówiący w języku angielskim zapewnią komfort obsługi i wszelką niezbędną pomoc naszym klientom.

Jako agent turystyczny   jest w pełni samodzielną jednostką zajmującą się kompleksową organizacją przejazdów i wycieczek na terenie Polski oraz Europy. Wszelkie komponenty podróży są planowane bez udziału pośredników, dysponujemy własną flotą nowoczesnych i komfortowych autokarów, co dla naszych klientów oznacza niższe koszty podróży.

to również zespół młodych, kreatywnych ludzi, którzy każdego dnia szukają nowych rozwiązań aby urozmaicić podróż naszych klientów. Konkurencyjna oferta   wynika również z wieloletniej, udanej współpracy z lokalnymi dostawcami, którzy dla naszych kontrahentów oferują wyjątkowo niskie ceny usług.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

  Team